X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Noclegi Komańcza Domki Znaleziono: 4

Zakątek Łupkowski

Nowy Łupków 54
38-543 Komańcza
tel. 607 546 971 zobacz więcej
Jest pewne magiczne miejsce w Bieszczadach, o którym nie słyszało jeszcze wielu turystów. To uroczy zakątek położony w malowniczej miejscowości Nowy Łupków koło Komańczy. Odkryj Zakątek Łupkowski!

Aleksandrowo Bieszczadzka Baza Mików

Mików 2/2
38-543 Komańcza
tel. 577 320 170 zobacz więcej
Szukasz ciekawej bazy wypadowej w Bieszczady, a może chcesz po prostu wypocząć i miło spędzić urlop z rodziną? Wybierz się do Mikowa! Oferujemy noclegi w malowniczej osadzie Mików w gminie Komańcza. Nasz domek usytuowany jest w pobliżu pięknej bieszczadzkiej przyrody. Szczególnie zachwycające są okolice masywu Chryszczata z Jeziorkami Duszatyńskimi, Przełęczy Łupkowskiej i Siwakowskiej. Tutejsze lasy zamieszkują żubry, niedźwiedzie brunatne, bobry, borsuki. Spotkać można również czaplę, bociana czarnego i różne gatunki sów. Do dyspozycji gości 2 pokoje z łazienkami(10 miejsc noclegowych, wyposazona w niezbędne sprzęty i zastawy stołowe wspólna kuchnia (kuchnia gaz. + piec!). Osada okolona jest ze wszystkich stron lasami,teren posesji ogrodzony, bezpieczeństwo zabaw dzieci i parkujących samochodów gości. Ognisko, grill.Wynajmujemy całość - tj. obydwa pokoje z kuchnią,łazienkami, werandą, ogrodem. Cena: 250.-zł za dobę, bez względu na ilość osób (maksymalnie 10 osób).

Domek Aljanówka

Komańcza 333 / 1
38-543 Komańcza
tel. 668 667 735 zobacz więcej
Naszym Gościom oferujemy dom całoroczny wraz dużą działką o powierzchni 4 ha. Domek położony jest nad rzeką wśród lasów, z dala od zabudowań, co pozwala na aktywny i swobodny wypoczynek.

Domek Letniskowy w Osławicy

Osławica 10
38-543 Komańcza
tel. 508 737 602 zobacz więcej
Jeżeli szukasz bliskości z naturą, chcesz spacerować rano boso po rosie, zobaczyć piękny wschód słońca, przyjedź do Osławicy! Oferujemy naszym Gościom dwa domki letniskowe dla 4-6 osób...
Strona: 1 / 1