X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Gospodarstwo Agroturystyczne NA GÓRCE

Zobacz szczegóły Myczkowce 110
38-623 Uherce Mineralne
tel. 13 461 81 74


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Gospodarstwa Agroturystycznego Joanny i Andrzeja Cycaków "Na Górce" w Myczkowcach.

Zadaniem naszym jest umilić Państwu pobyt. Pomóc w odkrywaniu piękna bieszczadzkich krajobrazów, bogactwa przyrody i korzystania z czystego powietrza.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom znajdą Państwo miejsca, które pozostaną na zawsze w Państwa pamięci.

Jeden samodzielny dwupętrowy dom gościnny podzielony na dwa osobne segmenty.

11 pokoi dla 2-4 osób. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, umywalkę i WC, telewizor z programem dla dzieci. Niektóre z nich mają balkon.

W każdym z dwóch segmentów znajduje się w pełni wyposażona kuchnia do przygotowywania posiłków oraz jadalnia do ich spożywania. W jednej części jest kominek.

W świetlicy znajduje się także sala do gier ze stołem bilardowym, stołem do tenisa i piłkarzyki do dyspozycji przez cały czas pobytu. Ponadto oferujemy 5 dwupoziomowych domków letniskowych dla 4-5 osób. Każdy z domków posiada aneks kuchenny, łazienkę, taras, radio i telewizję.

Przyjazd ze zwierzętkami możliwy jest jedynie przy wynajmowaniu domków.

Prosimy o uprzednie poinformowanie o zamiarze zabrania ze soba swoich pupili.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy osobny dom podzielony na dwa oddzielne segmenty. Każda z części posiada w pełni wyposażona kuchnie do przygotowywania posiłków. Ponadto, w jednej z części znajduje się kominek, który uprzyjemni czas wieczorami. W naszym gospodarstwie znajduje się także 5 domków letniskowych z dwoma poziomami dla 4-5 osób.

Dodatkowymi atrakcjami są dwa place zabaw dla dzieci, mini zoo z egzotycznymi zwierzętami, trzy stawy rybne, ścieżki spacerowe, zadaszona altana z miejscem na ognisko, grill oraz boisko do siatkówki i koszykówki.

Oferujemy równiez salę do gier ze stołem bilardowym, stołem do tenisa i piłkarzyki, która jest dodatkową atrakcja szczególnie w deszczowe dni.

W Myczkowcach turyści mają okazję odwiedzić wiele ciekawych miejsc, gdyż w 1994 roku Caritas przejął dawne koszary i na ich terenie otworzył nowoczesny ośrodek, w którym znajduje się park z miniaturowymi cerkwiami oraz Ogród Biblijny. W Myczkowcach znajduje się również pomnik przyrody w postaci skalnej ściany o nazwie „Skałki Myczkowieckie”, która rozciąga się na długości 600 m i jest wysoka na 69 m. Warto dodać, że jest bardzo bezpieczne miejsce dla licznych gatunków ptaków wykorzystujących to miejsce do założenia gniazd lęgowych.

Zapraszamy!


Udogodnienia dla gości

  • plac zabaw
  • TV w pokojach
  • aneks kuchenny
  • kuchnia ogólnodostępna
  • jadalnia
  • salon kominkowy
  • łazienki w pokojach
  • lodówka
  • czajnik
  • akceptacja zwierząt